Skaitmeninis pacientų bylų archyvas

Greitas, alkanas ir galingas

TIGER|APP - tai skaitmeninė archyvavimo sistema, skirta medicinos įstaigoms - klinikoms ir ligoninėms.

TIGER|APP – Kelias per dokumentų džiungles

TIGER%7CAPP%20%E2%80%93%20der%20Weg%20durch%20den%20Dokumenten-Dschungel

Galybė pacientų bylų, sudėtingos ir sunkiai suprantamos pildymo formos, toliau sparčiai didėjantys dokumentų kiekiai. Ar tai Jums pažįstama? Tada Jums dar neteko nieko girdėti apie TIGER|APP.

Su TIGER|APP, TA Triumph-Adler siūlo klinikoms ir ligoninėms unikalų sprendimų paketą: galingą įrangą ir programinę archyvavimo įrangą su specialiomis funkcijomis, kurios leidžia teisiškai saugiai archyvuoti dokumentus ir kitus duomenis.
Tai duomenų bazė, kuri greitai ir operatyviai teikia visas funkcijas viename įrenginyje.

Kas mes tokie, kuo mes užsiimame ir kaip mes galime Jums padėti.

TA Triumph-Adler yra kokybės simbolis jau 113 metų.
TA Triumph-Adler koncepcijos ir siūlomi sprendimai yra pirmasis žingsnis optimizuojant dokumentų valdymo procesus, kur vartotojai turi spausdinti, kopijuoti, siųsti duomenis faksu bei archyvuoti dokumentus. Mes – TA Triumph-Adler, būdami rinkos lyderiais Vokietijoje ir vis labiau stiprindami savo pozicijas tarptautinėje arenoje, kuriame efektyvaus ir profesionalaus konsultavimo standartus, įgyvendindami savo prekinio vardo biuro įrangos sprendimus. Mes patariame ir konsultuojame savo klientus, renkantis ir diegiant efektyvius dokumentų valdymo procesus, leidžiančius optimizuoti popierinių ir skaitmeninių dokumentų srautus.

Dėmesys sveikatos priežiūros sektoriui.

Apie 700 klinikų, ligoninių, senelių ir slaugos namų Vokietijoje jau pasitiki mūsų TOM (Total Output Management) sprendimais. Mūsų receptas jūsų dokumentų valdyme yra kaip tik toks, kokį jums išrašė gydytojas sveikatai pagerinti. Mes naudojame jį tam, kad padėtume jums efektyviau valdyti darbo procesą ir sumažinti administravimo kaštus. Taip paliekame jums daugiau laiko darbui su pacientais.
Siekiant užtikrinti nuoseklų požiūrį , mes dabar siūlome – kaip priedą prie TOM koncepcijos – naująjį TIGER|APP, papildomą elektroninį archyvavimo sprendimą pacientų duomenų valdymui.

Pasiruoškite patirti šuolį!

 

 


DIDO - Digital Document Organisation

Čia rasite siūlomo TIGER|APP sprendimo brošiūrą.

Susisiekite su mumis:
info@novakopa.lt