Apie UAB Novakopa

Nuo 2000-ųjų metų pradžios daugiau nei per dešimtmetį sėkmingos veiklos UAB „NOVAKOPA“ klientais tapo daugiau nei 10000 viešojo ir verslo sektoriaus įmonių, iš jų 4/5 su mumis bendradarbiauja nuo pirmojo pardavimo. Įmonėje dirba daugiau nei 50 profesionaliai apmokytų prekybos bei serviso specialistų, kurie periodiškai tobulinasi specializuotuose kursuose ir tarptautiniuose seminaruose. Mes laikomės požiūrio, kad, pardavus techniką, bendradarbiavimas tik prasideda!

Verslo žinių organizuotame projekte „Gazelė 2010“ UAB Novakopa buvo pripažinta viena sėkmingiausiai dirbančių ir sparčiausiai besivystančių Lietuvos įmonių. UAB Novakopa tvirtai išlieka lydere savo prekybos segmente, užimančia reikšmingą rinkos dalį ir siūlančia platų naujos spausdinimo ir kopijavimo įrangos asortimentą, ir šiandien.

Savo serviso darbe esame pritaikę aukščiausius kokybės vadybos reikalavimus. Lietuvoje ir kitose Baltijos šalyse teikiame profesionalius biuro įrangos instaliavimo, garantinės ir pogarantinės priežiūros ir aptarnavimo paslaugas. Mūsų serviso inžinieriai nuolat dalyvauja apmokymuose, yra įgiję populiariausios biuro įrangos priežiūros sertifikatus. UAB Novakopa įdiegtos šiuolaikinius standartus atitinkančios logistikos ir klientų aptarnavimo sistemos.

Kompanijos misija – rinkai ir kiekvienam klientui individualiai užtikrintai teikti optimalius biuro įrangos sprendimus, apimančius patį produktą, jo eksploatacines medžiagas bei pilną aptarnavimo servisą.

Kompanijos šūkis – pinigus taupantys biuro sprendimai.

NOVAKOPA vertybės ir principai:
Naujumas
Organizuotumas
Verslumas
Atsakingumas
Kompetentingumas
Objektyvumas
Patikimumas
Atkaklumas

TA Triumph-Adler AG - viena didžiausių Vokietijos ir ES rinkos dokumentų valdymo ir konsultavimo lyderių, pasirinko UAB Novakopa šio prekinio vardo techninės ir programinės įrangos partneriu. 2010 metų liepą UAB „Novakopa“ oficialiai tapo įgaliotuoju distributoriumi Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje, siūlančiu klientams TA Triumph-Adler skaitmeninius A3 ir A4 formatų kopijavimo ir spausdinimo aparatus, jų priežiūros priemones ir atsargines dalis. UAB „Novakopa“ yra įgaliota parduoti ir teikti garantinį bei pogarantinį TA Triumph-Adler vardo įrangos aptarnavimą tiesiogiai, o taip pat netiesiogiai per partnerių tinklą.

Norite tapti mūsų autorizuotu partneriu Lietuvoje, Latvijoje arba Estijoje?
Susisiekite su mumis: info@novakopa.lt