Ką mes turime galvoje sakydami dokumentų valdymas?

Tai visas dokumentų judėjimas jūsų įmonėje – tiek popierine, tiek ir skaitmenine išraiška.

Kiekvienas procesas prasideda nuo dokumento. Todėl, jei norite optimizuoti procesus, jums reikia kontroliuoti dokumentų (= informacija) valdymą. TA Triumph-Adler yra šio sektoriaus individualių sprendimų specialistas.

Su optimizuotu dokumentų judėjimu – triguba nauda Jums

Kaip mes tai darome?

Mes padedame atskleisti jūsų išvesties dokumentų valdymo su jūsų turima biuro įranga paslėptas išlaidas. Galbūt Jūs manote, kad sumos yra mažos. Iš pirmo žvilgsnio, jei analizuojamas tik vienas įrenginys, atrodo, kad taip ir yra. Tačiau, jei jūs įtraukiate visus turimus biuro įrenginius, suma greitai išauga iki penkiaženklės. Padėtis iš karto atrodo kitokia.

Viską darome tik dėl naudos jums.

1 x TA Triumph-Adler = Triguba nauda

 • Nauda Jums: analizė
  Mes išanalizuojame esamus dokumentų valdymo procesus jūsų įmonėje. Mūsų išsami ir tiksli analizė suteiks Jums tvirtą pagrindą pokyčių vykdymui, priimant esminius sprendimus.
 • Nauda Jums: optimizavimas
  Naudodami TOM koncepciją, mes pateiksime jums kaip optimizuoti jūsų dokumentų valdymo procesus. Jei reikės, mes išpirksime jūsų seną biuro įrangą už likutinę vertę ir pastatysime į jų vietą modernius TA Triumph-Adler spausdinimo ir kopijavimo įrenginius, taip optimizuodami dokumentų valdymą visoje jūsų įmonėje.

  Optimizavimas nereiškia dramatiškų pokyčių ar jūsų dokumentų judėjimo sutrikdymo. „Optimalus“ čia reiškia: efektyviau, paprasčiau ir greičiau.
 • Nauda Jums: sutaupymas
  Su mūsų koncepcija jūs galite vidutiniškai sutaupyti 15% išlaidų savo popierinių dokumentų valdymui ir apie 30% - savo skaitmeninės dokumentacijos procesų optimizavimui.


Privalumai
 • Jokių papildomų investicijų = didesnis lankstumas
 • Minimalios sąnaudos = mažėjančios išlaidos
 • Modernus technologinis sprendimas = optimizuota vartotojo aplinka
 • Jokių lėšų užšaldymo = mokama tik už atliktą kopiją ir spaudą

Mes optimizuojame jūsų dokumentų valdymo procesus ir kuriame individualius, geriausiai jūsų poreikius atitinkančius sprendimus jūsų dokumentų valdymui. Inovatyvi TA Triumph-Adler techninė ir programinė įranga leidžia mūsų klientams sumažinti biuro išlaidas, padarant veiksmingesnius ir efektyvesnius procesus. Kol mes rūpinsimės jūsų biuro įranga, jūs galėsite susikoncentruoti į savo pagrindinę veiklą. Prašome tiesiogiai susisiekti su mumis e-paštu info@novakopa.lt